M-TAC РЮКЗАК ASSAULT PACK MC

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 00626
2 000 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
M-Tac рюкзак Assault Pack ви можете використовувати в якості міського рюкзака або ж рюкзака для невеликих походів. Обладнаний системою кріплення Molle та має два великих основних відділи на блискавках. Спереду розташовані дві додаткові кишені також на блискавці. Ремені, для перенесення рюкзака за спиною, з м'яким наповнювачем і регулюються по довжині.
| Розміри: | 42 х 20 х 25 см |
| Вага: | 1100 грам |
| Об’єм: | 20 літрів |
| Матеріал: | 100% поліестер |
| Особливості: | - зручна підвіска зі здатністю до регулювання; - знімний пояс для розподілу навантаження; - сіточка на спині і лямках для вентиляції; - бічні і фронтальна поверхні обшиті стропами для кріплення додаткових підсумків по системі MOLLE; - язички на застібках-блискавках дозволяють відкривати відділи рюкзака, не знімаючи рукавичок; - зручна і надійна ручка для перенесення . |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.1 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Система підвіски Molle, Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Лямки анатомічної форми, Бічна стяжка, Поясний ремінь |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴










