M-TAC СУМКА COMPANION BAG LARGE DARK COYOT

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 01084
900 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Поясна сумка M-Tac Companion Bag Large пропонує безліч унікальних функцій. У чотирьох кишенях можна розмістити що завгодно: гроші, смартфон, аптечку першої допомоги, інструменти, перекус, рукавички тощо. Просторий головний відсік закривається двосторонньою “блискавкою”, оснащений сітчастою кишенею на «блискавці» і панеллю-органайзером з плоскими кишенями і п'ятьма слотами. Дві зовнішні кишені закриваються “блискавками”. Тильна фіктивна кишеня-рукав дозволяє приховати пояс сумки й одягнути її на широкий ремінь, рівномірно розподіливши навантаження. Панель з Velcro розташована на зовнішній кишені та може бути використана для персоналізації.
| Габарити | 15 x 26 x 7 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Анатомічна конструкція, Бічна стяжка, Бічний вхід, Лямки анатомічної форми |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Койот |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 26 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Сумісність | Glock19, ПМ, Форт17 |
| Стан | Нове |
| Товщина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴










