M-TAC СУМКА COMPANION BAG SMALL COYOTE

- Готово до відправки
- Код: 00811
670 ₴
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Поясна сумка M-Tac Companion Bag Small настільки ж практична, як і Companion Bag Large, але більш компактна. Внутрішній органайзер вшитий, зменшена вага, але всі основні функції збереглися. У чотирьох кишенях можна розмістити що завгодно: гроші, смартфон, аптечку першої допомоги, інструменти, перекус, рукавички тощо. Просторий головний відсік закривається двосторонньою “блискавкою”, оснащений сітчастою кишенею на «блискавці», підвішеною петлею і панеллю-органайзером. Дві зовнішні кишені закриваються також “блискавками”. Тильна фіктивна кишеня-рукав дозволяє приховати пояс сумки й одягнути її на широкий ремінь, рівномірно розподіливши навантаження. Регульований ремінь, що знімається, може використовуватися як наплічний, якщо користувач вирішить приховати сумку під курткою. Кілька строп дозволяють швидко інтегрувати сумку в будь-яку систему Molle / PALS. Панель з Velcro розташована на зовнішній кишені і може бути використана для персоналізації.
| Габарити | 13 x 22 x 7см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Анатомічна конструкція, Бічна стяжка, Бічний вхід, Лямки анатомічної форми |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Койот |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 22 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Сумісність | Glock19, ПМ, Форт17 |
| Стан | Нове |
| Товщина | 7 см |
- Ціна: 670 ₴










