M-TAC СУМКА URBAN LINE CITY PATROL CARABINER BAG OLIVE

- Готово до відправки
- Код: 00401
1 650 ₴
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
M-Tac сумка Urban Line City Patrol Carabiner Bag є вдалою сумішшю сумки і маленького рюкзака. Більш поширена назва даного типу - Sling Pack, тобто однолямочний рюкзак\сумка. Зручний устрій кишень і відділень, завжди допоможуть Вам максимально зручно розмістити всі носяться речі. Також в сумці передбачено відділення для прихованого носіння зброї. Є велкро панель для кріплення ID-знаків.
|
Загальні габарити: |
Висота по спинці - 25 см Ширина - 20 см Глибина - 8 см. |
|
Зовнішня кишеню: |
Висота - 15 см Ширина - 15 см Глибина - 4,5 см |
|
Матеріал: |
600D Polyester з покриттям полівінілхлоридом (ПВХ) Завдяки своїй високій щільності тканина добре відштовхує воду, тримає форму, а також має велику міцність. Головна особливість тканини полягає в тому, що внутрішня поверхня матеріалу 600d Polyester PVC начебто прогумована. Поліестерова тканина покрита однорідним шаром полівінілхлориду, що забезпечує її зносостійкість і водовідштовхувальні властивості. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система швидкого скидання, Бічний вхід, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Оливковий |
| Сумісність | Glock19, ПМ, Форт17 |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібниць, Відділення для телефона, Потайна кишеня на блискавці |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
- Ціна: 1 650 ₴








