M-Tac термос 750 мл чорний/нержавійка

- Готово до відправки
- Код: 02029
920 ₴
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Термос від бренду М-Тас - це легкий і практичний похідний варіант, який можна взяти з собою на пікнік, на рибалку, в машину або в подорож з друзями.
Виготовлений із високоякісної нержавіючої харчової сталі. Подвійні стінки надійно утримують тепло. Термос закривається вакуумною кришкою і закручується ще однією, яку можна використовувати як чашку. Це забезпечує абсолютну герметичність, і ваш улюблений напій точно не протікатиме.
Внутрішня пробка має канали для наливу в напівзакритому стані. Це дає змогу наливати рідину, не відкручуючи кришку повністю, що зменшує втрату температури під час експлуатації.
З термосом від М-Тас гарячі та холодні напої залишатимуться такими протягом тривалого часу. Він відмінно підійде для всієї родини чи великої компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Ширина горловини | 44 мм |
- Ціна: 920 ₴










