M-Tac термос 1000 мл олива/нерж.

влевовправо
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Сталевий термос об'ємом 1 літр від бренду M-Tac. Простий термос з досить широкою шийкою. Підходить для гарячих і холодних напоїв.
| Вага: | 500 грам |
| Колір: | Олива |
| Матеріал: | 201 Stainless Steel |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Оливковий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Ширина горловини | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴









