Наплічник Mil-Tec Assault Pack Large 36л Black

- Готово до відправки
- Код: 00295
2 900 ₴
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тактичний наплічник об'ємом 36 л. Виготовлений з міцного на розрив поліестеру з додатковим ПВХ покриттям зсередини для захисту від вологи. Підходить для тактики та виживання, а також для повсякденного використання.
Рюкзак оснащений 2 місткими відділеннями із двосторонніми блискавками, що забезпечують широкий доступ до вмісту. Всередині є додаткові перегородки для кращої організації спорядження.
Додаткові аксесуари можна зберігати в 2 передніх кишенях. Верхня кишеня оснащена велкро-панеллю для кріплення нашивок і емблем. Більша нижня кишеня містить органайзер для дрібних предметів. На спинці розташована прихована кишеня на липучці, призначена для гідратаційної системи або зберігання цінного спорядження.
На передній і бічних частинах рюкзака розміщені ремені, сумісні із системою MOLLE/PALS, що дозволяє зручно кріпити додаткове обладнання, розширюючи функціональність і місткість рюкзака.
Бічні компресійні ремені дозволяють регулювати обсяг рюкзака залежно від спорядження. Регульовані, м’які лямки і задня частина забезпечують високий комфорт навіть при значному навантаженні. Інтегровані вентиляційні канали покращують циркуляцію повітря. Широкі 5-сантиметрові лямки оснащені практичними D-кільцями. Вага рівномірно розподіляється завдяки регульованому поясному ременю. У верхній частині розташована ручка для перенесення рюкзака в руці.
| Розміри: | 51 x 29 x 28 см |
| Об’єм: | 36 літрів |
| Вага: | 1450 грам |
| Матеріал: | 100% поліестер |
| Особливості: |
-додаткове ПВХ покриттям зсередини для захисту від вологи - м’яка набивка біля спини; |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об`єм | 36 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Бічна стяжка, Бічний вхід, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle, Сумісність з гідратором, Поясний ремінь |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 1.6 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 51 см |
- Ціна: 2 900 ₴









