Каремат тактичний розкладний з кріпленням на пояс 6 секцій 10 мм. Мультикам

Короткі характеристики:
Тактичний каремат необхідний і незамінний у польових умовах. Головне завдання якого створити прошарок між тілом і сирим, холодним, мокрим грунтом.
Каремат має конструкцію гармошки. Складається у 6 секцій та фіксується стропою з регулюючим фастексом.
Легко кріпиться на екіпірування за допомогою спеціальних строп та системи Molle, яка використовується майже у всіх виробах тактичного спрямування. Військові часто використовують їх у парі з РПС чи поясом.
Характеристики:
|
Матеріал верхнього покриття: |
Оксфорд 600D (прорезинений) |
|
Матеріал наповнювача: |
Ізолон 10 мм (теплоізоляційний матеріал, який не горить та не деформується) |
|
Колір: |
Мультикам / Піксель / Олива |
|
Кріплення: |
2 міцні стропи системи MOLLE з фастексами для швидкого знімання, що дозволяють кріпити керимат за бронежилет / РПС / ремінь штанів |
Розміри:
|
Розміри в розкладеному стані: |
180см х 45см х 1см(ДхШхВ ) |
|
Розміри у складеному (транспортному) |
30см х 45см х 7см(ДхШхВ) |
|
Вага: |
0,78кг |
·
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 780 г |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Oxford |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 45 см |
| Колір | Мультикам |
- Ціна: 1 000 ₴










