Обкладинка Державна прикордонна служба з натуральної шкіри Синій

- Під замовлення
- Код: 00227
Відправка з 15 квітня 2026520 ₴
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
Обкладинка Державна прикордонна служба з натуральної шкіри
Обкладинка для службового посвідчення з натуральної шкіри – це стильний та практичний аксесуар, який підкреслить ваш професійний статус. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця обкладинка поєднує в собі елегантність, надійність та практичність.
На лицьовому боці виконано тиснення ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА і ЄМБЛЕМА, на обороті прикордонний стовп.
Обкладинка виконана у вигляді книжки з трьома відділеннями:
- непрозора шкіряна кишеня в якій можна зберігати банківські картки або ключ-картки до службових приміщень;
- середня, відкидна вгору, шкіряна сторінка, що має двосторонній зоровий доступ - ідеально підходить для документів з двосторонньою інформацією (службове посвідчення,..)
- шкіряна сторінка з оглядовим вікном.
Ідеально відповідає стандартним розмірам службових посвідчень Прикордонної служби, забезпечуючи надійне та безпечне їх зберігання.
Розмір:
у розгорнутому стані - 185мм х 110мм
у складеному стані - 90мм х 110мм
розмір відкидної кишені - 75мм х 95мм
Кольори обкладинок:
- Жовтий (світло-коричневий)
- Коричневий (темно-коричневий)
- Червоний
- Чорний
- Зелений
- Сірий
- Фуксія
Матеріал: Натуральна шкіра / ПВХ-плівка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 110 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 520 ₴





