Обкладинка Паспорт України з мапою із натуральної шкіри Коричневий

- Готово до відправки
- Код: 00232
520 ₴
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
Обкладинка Паспорт України з натуральної шкіри
Обкладинка для Паспорта України з натуральної шкіри – це стильний та практичний аксесуар, який підкреслить ваш професійний статус. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця обкладинка поєднує в собі елегантність, надійність та практичність.
На лицьовій стороні виконано тиснення Паспорт, Тризуб та Україна, на звороті знаходиться відбиток карти України та слово "паспорт" різними мовами. На внутрішніх частинах розташований орнамент Вишиванки.
Ідеально відповідає стандартним розмірам службових посвідчень Паспорта України, забезпечуючи надійне та безпечне їх зберігання.
Розмір:
у розгорнутому стані - 200мм х 135мм
у складеному стані - 100мм х 135мм
Кольори обкладинок:
- Чорний
- Коричневий (темно-коричневий)
- Зелений
- Жовтий
- Красний
- Фуксія
Матеріал: Натуральна шкіра.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 135 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 6 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 520 ₴





