Тактична сумка через плече зі знімним ременем Піксель

влевовправо
- В наявності
- Код: 01916
680 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Максимально універсальна модель адміністративної сумки, в якій передбачено її використання у польових та бойових умовах.
Дана модель виготовлена з високоякісних матеріалів – тканини полікордура, фурнітури, ремінної поліамідної стрічки, щільної підкладки. Сумку можна прикріпити до спорядження за допомогою карабінів (у комплект не входять) або носити з ремінцем, що йде в комплекті, регульованим.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Велика велкро-панель на лицьовій частині сумки (25см х10см);
- Одне велике відділення – 2,6л;
- Дві внутрішні кишені для дрібниць:
- Петля для карабіна або страхувального шнура у внутрішньому відділі;
- Широка гумка, яка дозволить розмістити та надійно зафіксувати турнікет у верхній частині основного відділу;
- Дві кишені із зовнішнім доступом для канцелярії та документів;
- Блискавки мають захист від дощу;
- Замки оснащені мотузяними петлями з пластиковими півкільцями, що дозволяє відкривати та закривати замки, не знімаючи рукавичок.
Розміри:
| Ширина | 25см |
| Висота | 18,5см |
| Глибина | 6 см |
| Максимальна довжина ременя | 130см |
| Мінімальна довжина ременя | 77см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 3 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18.5 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 6 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴








