M-Tac ремень Double Sided Lite Tactical Belt Olive/Black XL

- Готово до відправки
- Код: 02248
400 ₴
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
Короткі характеристики
Фахівці бренду M-Tac при розробці ременя Double Sided Lite Tactical Belt взяли до уваги потреби любителів функціональних тактичних ременів. Приємним бонусом даного ременя для Вас є те, що він двосторонній.
M-Tac ремінь Double Sided Lite Tactical Belt призначений для постійного і довгострокового використання. Ремінь складається з міцної нейлонової стропи, виготовленої таким чином, що кожна зі сторін сплетена з ниток різного кольору. Повернувши пряжку на іншу сторону, Ви зможете отримати ремінь вже іншого кольору (олива або чорний). Щільність матеріалу дозволяє носити на ремені кобури і підсумки. Фіксується ремінь на поясі за допомогою універсальної пряжки з міцного полімеру.
Відмінність від double duty в тому, що полотно фабрично виготовлено двостороннім, а не зшито з двох строп різного кольору.
| Матеріал: | Нейлон |
| Матеріал пряжки: | Поліамід |
| Розрив пряжки: | 170 кг |
| Ширина ременя: | 40 мм |
Розмірна сітка:
| S | 105 см |
| M | 115 см |
| L | 122 см |
| XL | 129 см |
| 2XL | 136 см |
| 3XL | 143 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал пряжки | Пластикова |
| Стан | Новий |
| Тип матеріалу | Нейлон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Міжнародний розмір | XL |
| Довжина виробу | 129 см |
| Колір | Олива/Чорний |
- Ціна: 400 ₴







