Короткі характеристики
При розробці тактичного ременя "Поліція" фахівцями були прийняті до уваги потреби поліцейських до функціональності та міцності тактичних ременів. Тактичний ремінь "Поліція" Чорний призначений для постійного та довгострокового використання. Ремінь складається із міцної нейлонової стропи. Щільність матеріалу дозволяє носити на ремені кобури та підсумки. Фіксується ремінь на поясі за допомогою універсальної пряжки із міцного полімеру. Стропа ременя щільно входить у пряжку і не вислизає при носінні.
Для зручності припасування та використання, ремінь випускається у трьох розмірах: M, L, XL.
| Матеріал: | Нейлон |
| Матеріал пряжки: | Поліамід |
| Розрив пряжки: | 170 кг |
| Ширина ременя: | 52 мм |
Розмірна сітка:
| M | 110 см |
| L | 123 см |
| XL | 140 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Ремінь |
| Матеріал пряжки | Пластикова |
| Стан | Новий |
| Тип матеріалу | Нейлон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | L |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина виробу | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





