Короткі характеристики
Килимок M-TAC призначення для активного відпочинку і спорту. Виготовлення Із спеціального пінополіетілену, Який не пропускає холод і тепло, не вбирає вологу. Пінополіетілен є хімічно стійкім матеріалом, абсолютно нешкідлівім, допускається контакт з харчовим продуктами и шкірою людини. Температурний діапазон експлуатації пінополіетілену становить від -60 до +100 ° С.
Матеріал забезпечує ефективний захист від вологи і пару, що дозволяє використовувати його в якості гідроізоляції. Завдяки своїй структурі, він практично не вбирає воду і, крім того, є відмінним захистом від вологи і водяної пари по всьому об'єму матеріалу. Стійкість до дифузії водяної пари не обмежена навіть для гранично тонкого зовнішнього шару.
| Розміри: | 180 х 60 см |
| Товщина: | 10 мм |
| Матеріал: | 100% хімічно зшитий пінополіетилен |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 10 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




