Тактичний рюкзак великий 80л Койот

влевовправо
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тактичний рюкзак об'ємом 80 л. Виготовлений з міцного на розрив поліестеру з додатковим ПВХ покриттям зсередини для захисту від вологи. Підходить для тактики та виживання, а також для повсякденного використання.
Особливості:
- Міцний алюмінієвий каркас;
- Три зовнішні кишені на блискавках;
- Прямий доступ до відділу для взуття чи важких речей у нижній частині рюкзака;
- Доступ до основного відділу рюкзака з двох сторін(верх/низ);
- Затяжні клапани у верхній та нижній частині основного відділу;;
- Вологостійка тканина;
- Регульовані ергономічні плечові ремені та спина обладнані сіткою для вентеляції;
- Регулюєма поясна система та алюмінієвий каркас, дозволяють перекласти основне навантаження зі спини на бедра, що додає додаткового комфорту при довгих переходах;
- У верхній кришці рюкзка знаходиться два кармани, в одному з яких закріплений додатковий чохол з нейлону, який додатково захищає ваші речі від опадів або забруднень.
Габарити: 75 х34 х 25см
Об'єм: 80л
Матеріал: Оксфорд 600D
Матеріал рами: Алюміній
Колір: Койот / Мультикам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 80 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Анатомічна конструкція, Бічна стяжка, Бічний вхід, Грудна стяжка, Нижній вхід, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle, Чохол, Поясний ремінь |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Койот |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴










