Опис:
Тактична широка наплічна сумка з паракордом є сумішшю сумки і маленького рюкзака. Сумки такого типу часто називають - Sling / Sling Pack, тобто однолямковий рюкзак сумка. Сумка підходить для щоденного носіння та подорожей. Виконана ця модель із міцної тканини щільністю 600D. Фронтальна стінка укомплектована системою кріплення MOLLE виробленої з Hypalon із застосуванням лазерного різання. Платформа Молле сумісна із стандартними модульними підсумками. Грамотний пристрій кишень і відділень завжди допоможуть Вам максимально зручно розмістити всі речі, що носяться. Сумка має 3 відділення, всередині яких розміщено зручні органайзери. центральний відсік на блискавці, оснащений двома бігунками. М'які стінки захищають вміст від пошкоджень. Поверхня тканини просочена спеціальним вологостійким просоченням, що дуже актуально в дощову погоду. У центральному відсіку є відкидна, з'ємна панель із системою кріплення VELCRO, на якій можна зафіксувати зброю або інше спорядження. Для зручності використання та швидкого доступу до вмісту центральний відсік сумки оснащений системою регулювання кута відкриття. Існує велкро панель для кріплення ID знаків.
| Загальні габарити: | Висота по спинці - 40см Ширина - 19 см Глибина - 11 см. |
| Зовнішня кишеня: | Висота - 15 см Ширина - 16 см Глибина - 3 см |
| Матеріал: | 600D Polyester |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 4 л |
| Особливості | Система швидкого скидання, Система підвіски Molle, Водовідштовхувальне просочення |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Мультикам |
- Ціна: 900 ₴










