Мультитул 0823 16в1 у чохлі

влевовправо
Багатофункціональний кейс для виживання Multitool 16in1
Мультитул – практичний інструмент, який спрацює у будь-якій ситуації. Виріб має 6 різних елементів, завдяки яким ви впораєтеся під час виживання або кемпінгу. Конструкція спроектована таким чином, щоб надійно лежати у руці, незалежно від того, яку функцію ми хочемо використовувати. У комплект входить спеціальний чохол, що дозволяє зручно носити мультитул із собою як інструмент першої необхідності.
Перелік інструментів:
- Прямий ніж / Ніж-серрейтор (пила по дереву)
- Плоскогубці / Кусачки
- Відкрвалка для бути
- Консервний ніж
- Середня шліцева викрутка 2шт
- Хрестова викрутка-бітоутримувач
- Набір змінних біт 10шт
Технічні дані:
Матеріал: нержавіюча сталь
Максимальна довжина: 23,5 см
Довжина з розкладеним ножем: 19см
Довжина з розгорнутими плоскогубцями: 16см
Розміри складеного пристрою: 11см х 3,5см х 2,5см
Довжина леза: 7,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина у складеному стані | 110 см |
| Кількість інструментів | 16 шт. |
| Конфігурація | Шестигранний ключ, Консервний ніж, Ножиці, Викруткові біти, Ніж, Викрутка, Пасатижі, Гайковий ключ, Відкривачка для пляшок, Кусачки, Пила по дереву |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Викрутка, Ніж, Пасатижі |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴







