Обкладинка "Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації" з натуральної шкіри Фуксія

- Готово до відправки
- Код: 00792
300 ₴
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
Обкладинка Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації з натуральної шкіри
Обкладинка для службового посвідчення з натуральної шкіри – це стильний та практичний аксесуар, який підкреслить ваш професійний статус. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця обкладинка поєднує в собі елегантність, надійність та практичність.Обкладинку виконано під посвідчення ДССЗТЗІ.
На лицьовому боці виконано тиснення Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації та емблема ДССЗТЗІ.
Ідеально відповідає стандартним розмірам службових посвідчень, забезпечуючи надійне та безпечне їх зберігання.
Обкладинка виконана у вигляді книжки:
- Два прозорі прозорі шкіряні кишені;
- Кріплення для ланцюжка або шнурка
Розмір:
у розгорнутому стані - 175мм х 110мм
у складеному стані - 85мм х 110мм
товщина у складеному стані - 7мм
Колір обкладинки:
- Чорний
- Коричневий
- Жовтий
- Фуксія
- Червоний
Матеріал: Натуральна шкіра / ПВХ-плівка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 7 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Фуксія |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 300 ₴




