Обкладинка НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ з двома прозорими сторінками та кріпленням під жетон без кнопки

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 01301
600 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обкладинка НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ з двома прозорими сторінками та кріпленням під жетон без кнопки з натуральної шкіри
Обкладинка для службового посвідчення з натуральної шкіри – це стильний та практичний аксесуар, який підкреслить ваш професійний статус. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця обкладинка поєднує в собі елегантність, надійність та практичність.Обкладинку виконано під посвідчення МВС або НПУ. Модель складається вдвоє без фіксації.
На лицьовій стороні виконано тиснення Національна поліція, Україна та емблема НПУ.
- Непрозора шкіряна кишеня з двостороннім доступом і посиленням із пластику для зручності кріплення жетону;
- Місце для кріплення жетона - знаходиться із зовнішнього боку обкладинки;
- Дві шкіряні кишені з двостороннім візуальним доступом - розташовані всередині обкладинки;
- Три кишені мод кредитні акрти - розташовані всередині обкладинки;
- Отвори для пропуску шнурка або ланцюжка для нашіння на шиї - розташовані побокам на згині обкладинки (Ланцюжок не входить в комплект!).
Ідеально відповідає стандартним розмірам службових посвідчень та службового жетону, забезпечуючи надійне та безпечне їх зберігання.
Розмір:
- у розгорнутому стані - 222мм х 73мм
- у складеному стані - 73мм х 110мм
- товщина у складеному стані - 20мм
Колір обкладинки:
- Чорний
Матеріал: Натуральна шкіра / ПВХ-плівка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 20 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴







