Обкладинка ID-посвідчень потройні із натуральної шкіри Чорний

- В наявності
- Код: 00235
470 ₴
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
Обкладинка ID-посвідчень потрійна з натуральної шкіри
Обкладинка для різних посвідчень та документів у форматі ID (ID-паспорт/права/техпаспорт/службові посвідчення) з натуральної шкіри — це стильний і практичний аксесуар, який підкреслить ваш професійний статус. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця обкладинка поєднує в собі елегантність, надійність та практичність.
На лицьовій стороні виконано тиснення Герб у зміцненні зірок Євросоюзу.
Обкладинка виконана у вигляді книжки з трьома відділеннями:
- дві шкіряні сторінки з оглядовим вікном.;
- середня шкіряна сторінка, що має двосторонній зоровий доступ - ідеально підходить для документів з двосторонньою інформацією (прави водія, техпаспорт, службове посвідчення,..).
Ідеально відповідає стандартним розмірам службових посвідчень, забезпечуючи надійне та безпечне їх зберігання.
Розмір:
у розгорнутому стані - 150мм х 70мм
у складеному стані - 100мм х 70мм
Кольори обкладинок:
- Жовтий;
- Коричневий: світло-коричневий/темно-коричневий (наявність потрібного кольору уточнюйте у менеджера)
- Зелений;
- Синій;
- Чорний;
- Червоний;
- Фуксія два відтінки (наявність потрібного кольору уточнюйте у менеджера).
Матеріал: Натуральна шкіра / ПВХ-плівка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 470 ₴



