Обкладинка ДСНС з шевроном із натуральної шкіри Коричневий

- Готово до відправки
- Код: 02164
400 ₴
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
Обкладинка ДСНС з шевроном з натуральної шкіри
Обкладинка для службового посвідчення співробітників ДСНС з натуральної шкіри – це стильний та практичний аксесуар, який підкреслить ваш професійний статус. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця обкладинка поєднує в собі елегантність, надійність та практичність.
На лицьовому боці виконано тиснення ДСНС, Емблема та Україна.
На зворотному боці виконано тиснення ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ.
Обкладинка виконана у вигляді книжки з двома відділеннями та отвором для кріплення ланцюжка або шнура:
- непрозора шкіряна кишеня з ПВХ шевроном ДСНС, в якій можна зберігати банківські картки або ключ-картки до службових приміщень;
- шкіряна сторінка з двостороннім оглядовим вікном.
Ідеально відповідає стандартним розмірам службових посвідчень, забезпечуючи надійне та безпечне їх зберігання.
Розмір:
у розгорнутому стані - 145мм х 100мм
у складеному стані - 70мм х 100мм
Кольори обкладинок:
- Чорний
- Жовтий
- Коричневий (темно-коричневий)
- Зелений
- Синій
- Червоний
- Фуксія
Матеріал: Натуральна шкіра / ПВХ-плівка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 400 ₴




