Короткі характеристики
M-Tac ремінь Lite Tactical Belt Gen.II призначений для постійного і довгострокового використання. Ремінь складається з міцної нейлонової стрічки. Фіксується ремінь на поясі за допомогою універсальної пряжки з міцного полімеру. Відмінність від першої генерації - м'яка стропа, а також конструктори додали на пряжці зубці для більш надійної фіксації.
| Матеріал: | Нейлон |
| Матеріал пряжки: | Полиамид |
| Розрив пряжки: | 160 кг |
| Ширина ременя: | 40 мм |
Размірна сітка:
| S | 104 см |
| M | 114 см |
| L | 121 см |
| XL | 128 см |
| 2XL | 135 см |
| 3XL | 143 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Ремінь |
| Матеріал пряжки | Пластикова |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Тип матеріалу | Нейлон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Довжина виробу | 104 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴




