M-Tac рюкзак Pathfinder Pack Black

влевовправо
Короткі характеристики
Модель Pathfinder Pack від бренду M-Tac відноситься до категорії тактичних рюкзаків і підходить для різних видів активної діяльності. Кількість запасів, які поміщені у внутрішній простір, за стандартами, вистачає на 24 години. Робоча ємність основного відділу дорівнює 34-м літрам, що вистачає для перенесення різного спорядження і важливих деталей. Є спеціальні відділення для розміщення ідентифікаційних бейджів і документів.
| Розміри: | 50 х 40 х 25 см |
| Об’єм: | 34 літри. |
| Матеріал: | 600D поліестер з полівінілхлоридним покриттям (ПВХ). Оскільки матеріал має високу щільність, то тканина добре відштовхує воду, тримає форму та має високу міцність. Головна особливість тканини в тому, що внутрішня поверхня матеріалу 600d поліестер, який ніби прорезинений. Тканина покрита однорідним шаром полівінілхлорида, що забезпечує високі властивості водовідштовхування і зносостійкості. |
| Особливості: | - Більше 14 відділень для спорядження. - Ідентифікаційна велкро-панель для бейджів, нашивок. - Відділення для окулярів, оснащене м'якою флісовою підкладкою. - Функціональний органайзер в передній частині рюкзака. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 34 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система швидкого скидання, Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Анатомічна конструкція, Бічний вхід, Грудна стяжка, Бічна стяжка, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle, Сумісність з гідратором |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴










