Короткі характеристики
Мультитул Ganzo G101-H - це збалансований набір інструментів, що найбільш використовуються в побуті та подорожах. Інструменти виконані з нержавіючої сталі, а рукоятки, на відміну від інших моделей Ganzo, не сталеві, а з анодованого алюмінію.
Ganzo G101-H - це недорогий, практичний, надійний, а найголовніше корисний і приємний подарунок будь-якому любителю активного відпочинку, походів, мисливцю чи рибалці.
Інструменти:
1. Прямий ніж
2. Серрейторний ніж
3. Плоска маленька викрутка
4. Консервний ніж
5. Плоскогубці
6. Шматочки
7. Шило
8. Ножиці пружні
9. Пила по дереву
10. Відкривачка для пляшок
11. Перехідник для битоутримувача
12. Набір з 11 змінних біт(викруток)
| Матеріали | 440С нерж. сталь | |
| Розміри у складеному вигляді: |
|
|
| Вага | 248 г |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Вага | 260 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина у складеному стані | 105 см |
| Кількість інструментів | 22 шт. |
| Конфігурація | Шило, Відкривачка для пляшок, Щипці для зняття ізоляції, Викрутка, Консервний ніж, Ножиці, Ніж, Кусачки, Лінійка, Викруткові біти, Напилок, Пасатижі |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴











