Нашивка Збройні Сили України ПВХ Піксель / Мультикам / Олива

- Готово до відправки
- Код: 00949
80 ₴
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
Нашивка Збройні Сили України ПВХ Піксель / Мультикам / Олива
Нагрудна планка «Збройні Сили України» – лаконічний маркер військового. Не просто текстова вставка на однострій, а чіткий ідентифікатор, який миттєво вказує на належність до ЗСУ. Тактична нашивка виконана у форматі планки, має рівну прямокутну форму і компактні розміри з відповідністю стандартам (13×2,5 см), що дозволяють органічно розміщувати її на форменому одязі, тактичних жилетах або елементах екіпірування без зайвої візуальної нав’язливості.
Фон виробу – піксель, сумісна з основними варіантами бойової форми ЗСУ. Матеріал не втрачає свою якість та практичність під час тривалої інтенсивної експлуатації. Фіксація здійснюється за допомогою надійної липучки (нашита з тильної сторони), що дає можливість швидко переставити або зняти планку при зміні умов служби чи форми.
|
Матеріал: |
ПВХ |
|
Кріплення: |
велкро(липучка) |
|
Размер: |
25 х130 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Нашивки |
| Тип тканини | ПВХ |
| Кріплення | Липучка |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Основні | |
| Візерунки та принти | в асортименті |
- Ціна: 80 ₴






