Нашивка вишита Група крові Хіжак A (II) Rh+ / Шеврон нагрудний вишитий Група крові Хіжак 2+

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 01934
65 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шеврон нагрудний вшитий Група крові Хижак
Розмір(ДхШ): 130х25мм
Матеріал: тканина/вишитий
Кріплення: Велкро(липучка)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 мм |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Довжина | 130 мм |
| Кріплення | Липучка |
| Тематика шеврона/нашивки | НГУ |
| Тип | Нашивки |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина | 2 мм |
| Основні | |
| Група крові | 2+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴



