M-Tac рюкзак Assault Pack Laser Cut Black

влевовправо
Короткі характеристики
Рюкзак від бренду M-Tac із системою кріплення Molle має два великих основних відділи на блискавках. Спереду розташовані дві додаткові кишені на блискавці. Ремені, для перенесення рюкзака за спиною, з м’яким наповнювачем і регулюються по довжині. Зі сторони спини є одна велика кишеня з дихаючою сіткою. Бренд M-Tac використав нову технологію зовнішнього кріплення модульних підсумків, замість звичайних нашивних PALS-строп, вирізавши лазером у шарі нейлону декілька рядів спеціальних отворів, які в свою чергу, дозволяють кріпити стандартні підсумки з MOLLE-кріпленням і знижують загальну вагу виробу приблизно на 35%.
| Об’єм: | 20 літрів |
| Матеріал: | поліестер |
| Розміри: | 42 х 20 х 25 см |
| Особливості: | - зручна регульована підвіска; - знімнний пояс для розподілення навантаження; - сіточка на спині та лямках для вентиляції; - бокові та фронтальні поверхні обшиті стропами для кріплення додаткових підсумків по системі MOLLE; - бігунки на застібках-блискавках дозволяють відкривати відділення рюкзака, не знімаючи рукавиці; - зручна і надійна ручка для перенесення. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | M-Tac |
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 20 л |
| Особенности | Отдел для безопасной транспортировки ноутбука, Боковая стяжка, Боковой вход, Лямки анатомической формы, Система подвески Molle, Совместимость с гидратором, Поясной ремень |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 25 см |
| Высота | 42 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 500 ₴










