M-Tac шарф-труба облегченный Reaper Skull Black

влевовправо
- Готово к отправке
- Код: 00501
250 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Багатофункціональна бандана Reaper Skull, вона ж Multi-Wrap, і вона ж Recon Wrap – це ще один багатофункціональний аксесуар від бренду M-Tac. Виріб виконаний у формі труби з тонкої трикотажної тканини (поліестер), яка шляхом нехитрих махінацій може перетворюватися в підшоломник, балаклаву, бандану-сахару, одношарову і двошарову шапку, пилозахисну маску, шарф і потопоглинаючу пов'язку. Легко тягнеться. Швидко сохне. У складеному вигляді майже не займає місця. Річ однаково корисна як для страйкболу, походів, вело і мотоспорту. Використовується військовими по всьому світу.
| Материал: | 80% хлопок 20% лайкра |
| Функционал: | -Подшлемник -Балаклаву -Бандану (стиль сахара) -Шапку -Пылезащитную маску -Шарф -Потовпитывающую повязку |
| Размер | 47х25 см |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | M-Tac |
| Узоры и принты | Черепа |
| Длина изделия | 47 см |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Международный размер | Универсальный |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Бафф |
| Ширина изделия | 25 см |
| Тип ткани | Полиэстер |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴









