M-TAC РЮКЗАК LARGE ASSAULT PACK OLIVE

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 00289
2 900 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Місткий, легкий та зручний рюкзак Large Assault Pack ви можете використовувати в якості міського рюкзака і для невеликих походів. Рюкзак оснащений системою кріплення Molle та має два великі основні відділення на блискавках. Спереду розташовані дві додаткові кишені на блискавках із м’яким наповнювачем і регулюються по довжині. Рюкзак стане відмінним вибором для співробітників силових структур, мисливців, рибалок, грибників, любителів активного відпочинку, туристів.
| Розміри: | 51 x 29 x 28 см |
| Об’єм: | 36 літрів |
| Вага: | 1600 грам |
| Матеріал: | 100% поліестер |
| Особливості: | - м’яка набивка біля спини; - ергономічні, м’які плечові ремені шириною 5 см, які регулюються по довжині; - кріплення для додаткового спорядження; - пояс, регульований по довжині, споряджений застібкою фастекс; - ручка для переноски; два великих відділи та сітчасті відділення; - одне фронтальне відділення з органайзером і додаткові відділення на блискавках; всі відділення обладнані двосторонніми блискавками; - різні м'які ремені для перенесення; - укомплектований спеціальним відділенням для гідропакету. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 36 л |
| Особливості | Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Бічна стяжка, Бічний вхід, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle, Сумісність з гідратором, Поясний ремінь |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 1.6 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴




