M-TAC СУМКА POCKET BAG ELITE RANGER GREEN

КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Сумка Pocket Bag Elite від бренда М-Тас поєднує стильний зовнішній вигляд і добре продуманий функціонал. Дана модель має планшетний дизайн і чудово підходить для документів.
Виготовлена з Hex Polyester – високоякісного матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень, стирання та великих навантажень. Вологозахисні блискавки AquaGuard від YKK захищають вміст сумки від вологи.
Ретельно продумані відділення розмістять необхідний мінімум речей. Особливістю цієї моделі є плечова лямка зі вставкою з тонкої еластичної резинки. Це дозволяє зручно носити сумку під верхнім одягом.
Pocket Bag Elite добре розташовується на корпусі та не займає багато місця. Цей аксесуар розроблений з урахуванням прогресивних тенденцій та підійде всім, хто любить поєднувати комфорт і практичність.
|
Матеріал: |
Hex Polyester |
|
Фурнітура: |
AquaGuard від YKK |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Поліестер |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 1 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 17.5 см |
| Висота | 3 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 700 ₴










