M-Tac сумка Urban Line City Hunter Hexagon Bag Coyote

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 01086
2 000 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
M-Tac сумка Urban Line City Hunter Hexagon Bag є вдалою сумішшю сумки і маленького рюкзака. Більш поширена назва даного типу - Sling Pack, тобто однолямочний рюкзак\сумка. Грамотна конструкція кишень і відділень, завжди допоможе Вам максимально зручно розмістити всі речі. Також, в сумці передбачено відділення для прихованого носіння зброї. Є велкро-панель для кріплення ID знаків.
| Загальні габарити: | Висота по спинці - 30 см Ширина - 20 см Глибина - 10 см. |
| Зовнішня кишеня: | Висота - 16,5 см Ширина - 16,5 см Глибина - 4,5 см |
| Матеріал: | 600D Polyester |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 6 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Койот |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴










