M-TAC НЕСЕСЕР BLACK

влевовправо
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
При створенні сумки M-Tac для туалетного приладдя малися на меті кілька цілей. Дана сумка призначена для зберігання різних засобів гігієни та інших дрібниць. Дійсно, це зручний і практичний аксесуар, що дозволяє компактно зберігати бритву, зубну щітку, пасти, креми, шампуні і різні дрібниці. У складеному стані сумка компактна і не займає багато місця, але водночас вона може вмістити в собі все туалетне приладдя, яке може знадобитися солдату.
| Габарити | 24х15х8,5 см |
| Матеріал: | 600D Polyester з покриттям ПоліВінілХлоридом (ПВХ) Через високу щільність матеріалу тканина добре відштовхує воду, тримає форму, має високу міцність. Головна особливість тканини полягає в тому, що внутрішня поверхня матеріалу 600d polyester pvc наче прогумована. Покрита однорідним шаром полівінілхлориду, що забезпечує високі властивості водовідштовхування і зносостійкості. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Кількість відділень | 3 |
| Об`єм | 3 л |
| Забарвлення | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 17 см |
| Довжина: | 26 см |
| Особливості | Бічний вхід |
| За типом конструкції | М'який |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴










