M-TAC СУМКА ASSISTANT BAG BLACK

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 00400
1 400 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
M-Tac сумка Assistant Bag - це компактний однолямочний рюкзак для повсякденного носіння, з ременем, який ви можете налаштувати як під праву, так і під ліву руку. Велика фронтальна і невеликі бічні панелі MOLLE дозволять додати до сумки спорядження, потрібне саме вам.
| Матеріал: | 600D polyester |
| Габарити | 28 х 16 х 9 см |
| Особливості: | - MOLLE платформи для кріплння додаткового спорядження - Внутрішні кишені на блискавках |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 1 |
| Об`єм | 4 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Сумісність | Glock19, ПМ, Форт17 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴










