M-Tac сумка Admin Bag Elite Full Ranger Green

- Готово до відправки
- Код: 00801
1 900 ₴
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ультрасучасна сумка Admin Bag Elite від M-Tac поєднує в собі стильний зовнішній вигляд і добре продуманий функціонал. Виготовлена з Cordura 500D і Cordura Hex – надміцного, зносостійкого і легкого у догляді матеріалу. Блискавки і пряжки від YKK і Woojin – світових лідерів із виробництва фурнітури.
Дана модель має дві кишені та одну регульовану плечову лямку з фастексом швидкого скидання. Внутрішня стінка основного відділення зроблена з велкро велюру, що дозволяє кріпити модульні вставки. Спереду є невелика врізна кишеня на вологозахисній блискавці та молле інтерфейс для кріплення додаткового спорядження. Спинка оснащена м'якою демпферною сіткою з отвором під телефон.
Завдяки своїй компактній формі, сумка зручно розташовується на корпусі та не займає багато місця. Цей аксесуар точно сподобається всім шанувальникам зручності та практичності.
| Ширина | 27,5 см |
| Висота | 20,5 см |
| Глибина | 3 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 1 |
| Особливості | Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Оливковий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 7 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 27.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Кордура |
| Сумісність | Glock19, ПМ, Форт17 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 900 ₴










