Кухоль 9см A-PLUS(Premium)

КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кухоль 9 см (Premium)
Незамінна річ у польових умовах, легка та практична. Нержавіюча сталь високої якості більшої товщини відрізняється міцністю і довговічністю. Не вбирає запахи, не окислюється, не змінює смак їжі і напоїв. Підходить для кип'ячення або підігрівання будь-якої рідини. Широко використовується в походах, на пікніках, в подорожах, на риболовлі. Завдяки поліровці, посуд з нержавіючої сталі не лише має бездоганний вигляд, але, згідно із законами фізики, блискучі поверхні остигають набагато повільніше.
| Об'єм: | 400 мл. |
| Діаметр: | 90 мм |
| Висота: | 90 мм |
| Матеріал: | Stainless Steel |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Країна виробник | Індія |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Універсальне |
| Об`єм | 400 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка, що не нагрівається | Да |
| Ручка | Незнімна |
| Тип посуду | Кухоль |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴

