КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кухоль 10 см
Незамінна річ у польових умовах, легка та практична. Кружка з нержавіючої сталі можна ставити на газову або електроплиту для кип'ятіння або підігріву будь-якої рідини або для використання в духовці (набример для випікання паски). Також незамінна в похідних умовах.
| Об'єм: | 550 мл. |
| Діаметр: | 100 мм |
| Висота: | 100 мм |
| Матеріал: | Stainless Steel |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Індія |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Універсальне |
| Об`єм | 550 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка, що не нагрівається | Да |
| Ручка | Незнімна |
| Тип посуду | Кухоль |
| Користувацькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴


