M-Tac термос Type 2 750 мл олива/нерж.

КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Як же хочеться, виїжджаючи на природу влітку чи взимку, почуватися максимально комфортно. Термос від бренду М-Тас – це легкий і практичний похідний варіант, який можна взяти з собою на пікнік, рибалку, в машину або в подорож з друзями.
Виготовлений із високоякісної нержавіючої харчової сталі. Подвійні стінки надійно утримують тепло. Термос закривається вакуумною кришкою і закручується ще однією, яку можна використовувати як чашку. Це забезпечує абсолютну герметичність, і ваш улюблений напій точно не протікатиме. Внутрішня пробка має канали для наливу в напівзакритому стані. Це дає змогу наливати рідину, не відкручуючи кришку повністю, що також зменшує втрату температури під час експлуатації.
Завдяки своїм компактним розмірам термос чудово поміщається у бокові кишені рюкзака чи похідної сумки. З термосом від М-Тас гарячі та холодні напої залишатимуться такими протягом тривалого часу.
|
Об'єм: |
750 мл |
|
Матеріал: |
нержавіюча сталь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Оливковий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Ширина горловини | 50 мм |
- Ціна: 850 ₴






