Обкладинка Національна поліція України з шевроном з натуральної шкіри

Обкладинка Національна поліція України з шевроном з натуральної шкіри
Обкладинка для службового посвідчення з натуральної шкіри – це стильний та практичний аксесуар, який підкреслить ваш професійний статус. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця обкладинка поєднує в собі елегантність, надійність та практичність.Обкладинку виконано під посвідчення МВС або НПУ. Модель складається у троє без фіксації.
На лицьовому боці виконано тиснення Національна поліція України і емблема НПУ.
- непрозора шкіряна кишеня з пвх шевроном, в якій можна зберігати банківські картки або ключ-картки до службових приміщень;
- шкіряна кишеня з двостороннім оглядовим вікном;
- шкіряна кишеня з одностороннім візуальним доступом, в якій можна надавати документи для огляду, без повного розкриття обкладинки;
- відділення для банківської картки з тисненням
Ідеально відповідає стандартним розмірам службових посвідчень, забезпечуючи надійне та безпечне їх зберігання.
Розмір:
у розгорнутому стані - 225мм х 100мм
у складеному стані - 75мм х 100мм
товщина у складеному стані - 10мм
Кольор обкладинки:
- Чорний
Матеріал: Натуральна шкіра / ПВХ-плівка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 10 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 370 ₴







