В'язана шапка з флісом без підвороту Чорна

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 00738
250 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Короткі характеристики
В'язана шапка з технологією "полар" на прохолодну і холодну погоду. Матеріал виробу – акрил/фліс. Спосіб виготовлення – промисловий. Шапка має низьку посадку. Легко тягнеться. Завдяки формі, її можна використовувати як підшоломник у холодну пору року.
Зовнішлій шар - плотна в'язка з акрилової нитки.
Внутрішня підкладка - фліс(полар).
| Матеріал | акрил/фліс(поліестр полар) |
| Розмір | one size |
| Глибина посадки | 20см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина | 20 см |
| Обхват | 44 см |
| Стать | Унісекс |
| Розмір головного убору | one size |
| Сезон | Зима |
| Склад | акрил / полиэстр |
| Стан | Новий |
| Тип | В'язана шапка |
| Колір | Чорний |
| Тип виробу | Шапка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




