Бафф флісовий із затяжкою Мультикам

влевовправо
Короткі характеристики
Бафф флісовий із затяжкою Мультикам - це багатофункціональний аксесуар, який з легкістю може перетворюватися на шарф, захисну маску. Відмінно підійде для повсякденного використання в холодну пору року.Бафф можна носити на стрільбища, полювання, роботу, прогулянку, відмінно підійде для вело та мотоспорту. Також шарф-труба не займає багато місця у складеному стані та стане вам незамінним супутником узимку. Виготовлений із якісного щільного флісу. Бафф має затяжкою по верному краю, що дозволяє комфортно розмістити на обличчі або щільно зафіксована як шарф на шиї і запобігатиме задуванню вітру і снігу.
| Матеріал: | Фліс |
| Розмір: | ONE SIZE |
| Довжина | 35см |
| Напівобхват: | 29см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина виробу | 35 см |
| Матеріал виготовлення | Фліс |
| Міжнародний розмір | Універсальний |
| Стать | Унісекс |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип | Бафф |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Ширина виробу | 29 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Мультикам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴





