В'язана шапка подвійна в'язка без підвороту Олива

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 00465
200 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Короткі характеристики
В'язана шапка подвійної в'язки на прохолодну і холодну погоду. Матеріал виробу – акрил. Спосіб виготовлення – промисловий. Шапка має низьку посадку. Легко тягнеться. Завдяки формі, її можна використовувати як підшоломник у холодну пору року.
Зовнішній/внутрішній шар - щільне в'язання з акрилової нитки.
| Матеріал | акрил (поліестр) |
| Розмір | one size |
| Глибина посадки | 20см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина | 20 см |
| Обхват | 40 см |
| Стать | Унісекс |
| Розмір головного убору | one size |
| Сезон | Зима |
| Склад | акрил |
| Стан | Новий |
| Тип | В'язана шапка |
| Колір | Оливковий |
| Тип виробу | Шапка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴





