Бафф в'язаний з флісом Синій

влевовправо
Короткі характеристики
Бафф в'язаний з флісом – це теплий та стильний аксесуар, який забезпечить маскування обличчя, захистить від вітру та невеликих опадів. Виготовлений із якісного зносостійких матеріалів. Матеріал – акрил. Спосіб виготовлення – промисловий. Завдяки щільному в'язанню та флісовому внутрішньому шару, добре захищає від холоду. Цей багатофункціональний аксесуар з легкістю може використовуватися шарф або захисну маску. Надійно захищає від вітру, снігу та морозів. Відмінно підійде для повсякденного використання в холодну пору року.
Дану модель можна носити на стрільбища, полювання, роботу чи прогулянку.
Зовнішній шар - щільне в'язання з акрилової нитки.
Внутрішня підкладка – фліс.
| Матеріал | акріл/фліс(поліестр ) |
| Розмір | one size |
| Висота виробу | 22см |
| Охоплення | 44см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бафф |
| Стать | Чоловіча |
| Сезон | Зима |
| Матеріал виготовлення | Акрил, Фліс |
| Колір | Синій |
| Довжина виробу | 22 см |
| Ширина виробу | 22 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴







