M-Tac термос 750 мл олива/нерж.

Короткі характеристики
Сталевий термос об'ємом 0,75 л від бренду M-Tac. Простий термос з досить широкою шийкою. Підходить для гарячих та холодних напоїв.
Термос ємністю 750 мл - це поєднання стильного дизайну із зручністю та практичністю.
Термос має циліндричну форму (27х8, 5см). Корпус термоса пофарбований у зелений матовий колір, що є ідеальним для польових умов. Адже покриття не дає колбі відбивати сонячні промені, а отже, Вас не видасть випадковий відблиск.На корпус нанесено логотип бренду.
Матеріал виготовлення колби - 201 stainless steel. Завдяки конструкції колби - подвійні стінки, між якими вакуум термос відмінно тримає температуру вміщених в нього рідин. До того ж, колба зі сталі не боїться ударів і падінь (на відміну від термосів попереднього покоління, в яких колба була скляна і її легко було розбити).
Термос забезпечений двома кришками: вакуумною кришкою і кришкою-чашкою, що загвинчується:
- Вакуумна кришка відкривається шляхом відкручування у напрямку, вказаному стрілкою. Причому, що цікаво, щоб налити напій викручувати повністю саму кришку-клапан зовсім не обов'язково. Достатньо провернути на підлогу обороту та напій можна наливати.Для зручності користувача на кришці нанесені стрілки (у вигляді трикутників) на місцях, які показують де саме витікатиме рідина. Всі гумки-ущільнювачі знімні, як і сама кришка, завдяки чому догляд за термосом суттєво полегшується.
- Кришка-чашка об'ємом близько 100 мл дозволить Вам насолодитися чаєм чи кавою. Її зовнішня сторона виготовлена із сталі, а внутрішня – із харчового пластику чорного кольору.
| Вага: | 500 грам |
| Колір: | Олива |
| Матеріал: | 201 Stainless Steel |
- Как долго держит температуру?
Испытания на предмет как быстро остывает жидкость в термосе показали, что температура воды (кипятка) залитая в термос в 21.00 в 8.00 ( спустя 11 часов) опустилась до 70 градусов по Цельсию. Сам термос все это время находился в морозилке (-18 С).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Оливковий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Ширина горловини | 50 мм |
- Ціна: 920 ₴










