Обкладинка Службове посвідчення з натуральної шкіри
Обкладинка для службового посвідчення з натуральної шкіри – це стильний та практичний аксесуар, який підкреслить ваш професійний статус. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця обкладинка поєднує в собі елегантність, надійність та практичність.
На лицьовому боці виконано тиснення золотом СЛУЖБОВЕ ПОСВІДЧЕННЯ та Герб.
Обкладинка виконана у вигляді книжки з трьома відділеннями:
- непрозора шкіряна кишеня в якій можна зберігати банківські картки або ключ-картки до службових приміщень;
- середня шкіряна сторінка, що має двосторонній зоровий доступ - ідеально підходить для документів з двосторонньою інформацією (прави водія, техпаспорт, службове посвідчення,..)
- шкіряна сторінка з оглядовим вікном.
Ідеально відповідає стандартним розмірам службових посвідчень, забезпечуючи надійне та безпечне їх зберігання.
Розмір:
у розгорнутому стані - 205мм х 65мм
у складеному стані - 100мм х 65мм
Кольори обкладинок:
- Жовтий (світло-коричневий)
- Коричневий (темно-коричневий)
- Червоний
- Чорний
- Фуксія(бордовий)
Матеріал: Натуральна шкіра / ПВХ-плівка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Колір | Фуксія |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴





