Короткі характеристики
Мультитул G201 від Ganzo - це справді універсальний мульти-інструмент, який стане незамінним помічником будь-якій сучасній людині, незалежно від роду діяльності, віку та статі. У ньому буквально все! Ніж-серрейтор, прямий ніж, пила, ножиці, викрутка та десять змінних біт, шило, консервний ніж, відкривалка для пляшок, шило з петлею, кусачки та плоскогубці. І все це вмістилося в мультитул вагою трохи більше 250 грамів.
| Кількість інструментів: | 22 |
| Довжина у складеному стані: | 105 мм |
| Ширина у складеному стані: | 50 мм |
| Товщина: | 15 мм |
| Матеріал: | сталь 440C |
| Твердість (HRC): | 56-58 |
| Вага: | 265 грам |
| Инструменти: | -Прямий ніж -Серрейтор (хвилясте лезо) -Плоска викрутка -Плоскогубці -Кусачки -Шило -Ножці -Пила по дереву -Відкривачка для пляшок -Консервный ніж -Шило з петлей -Перехідник для битоутримувача -10 біт (змінні насадки у комплекті) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Вага | 265 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина у складеному стані | 105 см |
| Кількість інструментів | 22 шт. |
| Конфігурація | Ножиці, Консервний ніж, Шило, Пила по дереву, Пасатижі, Напилок, Відкривачка для пляшок, Викрутка, Гайковий ключ, Шестигранний ключ, Викруткові біти, Кусачки, Лінійка, Щипці для зняття ізоляції, Ніж, Кліпса |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Колір | Срібляста |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴











