Мультитул 18в1 95492 з двосторонньою битою та чохлом

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 02358
1 400 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Короткі характеристики
Мультитул 95492 - це універсальний інструмент, який поєднує в собі 18 функцій, необхідних у повсякденному житті, подорожах та екстремальних умовах.Мультитул виконаний з нержавіючої сталі, що забезпечує його довговічність, стійкість до корозії та зносу. У комплекті міцний нейлоновий чохол - зручне зберігання та транспортування з петлею для кріплення на пояс або систему MOLLE.
| Кількість інструментів: | 18 |
| Довжина у складеному стані: | 105 мм |
| Ширина у складеному стані: | 50 мм |
| Товщина: | 15 мм |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вага: | 295 грам |
| Инструменти: | -Прямий ніж -Серрейтор (хвилясте лезо) -Плоска викрутка -Плоскогубці -Кусачки -Сторопоріз -Ножці -Пила по дереву -Відкривачка для пляшок -Консервный ніж -Відкривачка для упаковок -Перехідник для битоутримувача -1 біта 2в1 (хрестова та шліцева викрутки) -Напильник -Стеклобой |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 295 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина у складеному стані | 105 см |
| Кількість інструментів | 18 шт. |
| Конфігурація | Кліпса, Шило, Консервний ніж, Викруткові біти, Ножиці, Напилок, Склобій, Ніж, Стропоріз, Пасатижі, Гайковий ключ, Відкривачка для пляшок, Кусачки, Пила по дереву |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Викрутка, Ніж, Пасатижі, Відкривачка для пляшок |
| Колір | Срібляста |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴








