Обкладинка НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ комбінована з натуральної шкіри на кнопці

- Готово до відправки
- Код: 00229
520 ₴
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
Обкладинка Національна поліція України комбінована на кнопці з натуральної шкіри
Комбінована обкладинка для службового посвідчення з натуральної шкіри – це стильний та практичний аксесуар, який підкреслить ваш професійний статус. завдяки знімному вкладу мишу жетона, дана модель багатофункціональна і передбачає різні способи носіння. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця обкладинка поєднує в собі елегантність, надійність та практичність.Обкладинку виконано під посвідчення МВС або НПУ. Модель складається вдвоє із фіксації на кнопці.
На лицьовій стороні виконано тиснення Національна поліція, України та емблема НПУ.
- Знімний вкладиш для жетону з можливістю кріплення на кишеню або ремінь - забезпечує зручності кріплення і нанесення жетону жетону;
- кожна сторінка захищає жетона та посвідчення - перебуває між місцем кріплення жетону та прозорою кишенею для посвідчення;
- шкіряна кишеня з одностороннім візуальним доступом - розташована всередині обкладинки;
- Отвір для кріплення ланцюжка або тренчика - розташовані біля основи захисної сторінки на згині обкладинки;
- Прорізи в пластиковій основі, для кріплення вкладиша на ремінь - 40мм х 3мм(є можливість збільшити прорізи для кріплення на партуп5ею або тактичний ремінь до 6см).
Ідеально відповідає стандартним розмірам службових посвідчень та службового жетону, забезпечуючи надійне та безпечне їх зберігання.
Розмір:
- Обкладинка в розгорнутому стані - 163мм х 100мм
- Обкладинка в складеному стані з вкладишем під жетон-80мм х 100мм х 20мм (товщина вказана без урахування жетону)
- Вкладиш у розгорнутому стані - 180мм х 73мм
- Вкладиш у складеному стані - 95мм х 73мм
Колір обкладинки:
- Чорний
Матеріал: Натуральна шкіра / ПВХ-плівка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Тип застежки | Кнопки |
| Товщина | 20 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 520 ₴










