Обкладинка ID-посвідчень з кнопкою із натуральної шкіри Чорний

Обкладинка ID-посвідчень 4х з кнопкою з натуральної шкіри
Обкладинка для різних посвідчень та документів у форматі ID (ID-паспорт/права/техпаспорт/службові посвідчення) з натуральної шкіри — це стильний і практичний аксесуар, який можна використовувати для зберігання до чотирьох ID-карт. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця обкладинка поєднує в собі елегантність, надійність та практичність.
На лицьовій стороні виконано тиснення Герб у колі зірок Євросоюзу.
Обкладинка виконана у вигляді книжки з трьома відділеннями:
- дві шкіряні сторінки з оглядовим вікном;
- середня шкіряна сторінка, що має двосторонній зоровий доступ - ідеально підходить для документів з двосторонньою інформацією (прави водія, техпаспорт, службове посвідчення,..).
Ідеально відповідає стандартним розмірам службових посвідчень, забезпечуючи надійне та безпечне їх зберігання.
Розмір:
у розгорнутому стані - 160мм х 100мм
у складеному стані - 75мм х 100мм х18мм
Кольори обкладинок:
- Чорний;
- Коричневий;
- Жовтий;
- Зелений;
- Синій;
- Червоний;
- Фуксія.
Матеріал: Натуральна шкіра / ПВХ-плівка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 18 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 600 ₴





