Обкладинка ДСНС з натуральної шкіри Коричневий

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 01968
400 ₴
+380 (63) 318-76-72
- +380 (63) 488-42-07
- +380 (68) 824-51-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обкладинка ДСНС з натуральної шкіри
Обкладинка для посвідчення ДСНС з натуральної шкіри — це стильний та практичний аксесуар, який підкреслить ваш професійний статус. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця обкладинка поєднує в собі елегантність, надійність та практичність.
На лицьовому боці виконано тиснення ДСНС, Емблема та УКРАЇНА.
Обкладинка виконана у вигляді книжки:
- прозора шкіряна кишеня;
- прозора шкіряна кишеня зі сквазним доступом;
- Кріплення для ланцюжка чи шнурка.
Ідеально відповідає стандартним розмірам службових посвідчень, забезпечуючи надійне та безпечне їх зберігання.
Розмір:
у розгорнутому стані - 226мм х 85мм
у складеному стані - 113мм х 85мм
Кольори обкладинок:
- Чорний
- Жовтий (світло-коричневий)
- Коричневий (темно-коричневий)
- Зелений
- Синій
- Червоний
- Фуксія
Матеріал: Натуральна шкіра / ПВХ-плівка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 114 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



