Мультитул Ganzo G112 з набором біт

влевовправо
Короткі характеристики
Ganzo G112 є повнорозмірним інструментом, який стане в нагоді для ремонту техніки, спорядження, походу на пікнік, у відрядженні або тривалій експедиції. Повнорозмірні плоскогубці та набір викруток можуть стати в нагоді для ремонту машини, мотоцикла, велосипеда, для господарських робіт на дачній ділянці, в офісі. За допомогою звичайного ножа можна нарізати продукти, наприклад, на пікніку, а за допомогою серрейтора - перерізати ремені, стропи, канати та інші неподатливі матеріали типу брезента, картону, пластику.
| Матеріали | 3Cr13 нерж. сталь |
| Розміри у складеному вигляді | довжина: 10.5см |
| Вага | 260 г |
Інструменти:
- два ножі: з прямою та серрейторною ріжучою кромкою
- шило
- лінійка
- відкривачки для банок та пляшок
- одна хрестоподібна і дві плоскі викрутки.
- Набір з 9 змінних біт(викруток)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Вага | 260 г |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина у складеному стані | 105 см |
| Кількість інструментів | 13 шт. |
| Конфігурація | Лінійка, Викрутка, Пасатижі, Ніж, Ножиці, Щипці для зняття ізоляції, Викруткові біти, Відкривачка для пляшок, Шило, Напилок, Кусачки, Консервний ніж |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Колір | Срібляста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴










